Відкрита першість Харківського району з велосипедному спорту категорії крос - кантрі серед юнаків та дівчат, присвяченої
Харьков
19.10.2014
Протоколы полностью
Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Трасса: Дівчата 1999 р.н. і старші, Дівчата 2004-2005 р.н., Чоловіки, Юніори 1997-1998 р.н., Юнаки 1999 р.н., Юнаки 2000-2001 р.н., Юнаки 2002-2003 р.н., Юнаки 2004-2005 р.н.
+
Харьков
19.10.2014
Протоколы полностью
Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Трасса: Дівчата 1999 р.н. і старші, Дівчата 2004-2005 р.н., Чоловіки, Юніори 1997-1998 р.н., Юнаки 1999 р.н., Юнаки 2000-2001 р.н., Юнаки 2002-2003 р.н., Юнаки 2004-2005 р.н.
Место | Место в категории | Имя | Категория | Кругов | Время | Отстал |
1 | 1 | Водолага Виктор | Чоловіки | 11 | 21:57 | |
2 | 2 | Скобеев Игорь | Чоловіки | 11 | 22:02 | 00:05 |
3 | 1 | Савенко Дмитрий | Юніори 1997-1998 р.н. | 11 | 22:34 | 00:37 |
4 | 2 | Заеленчиц Станислав | Юніори 1997-1998 р.н. | 11 | 23:09 | 01:12 |
5 | 3 | Татарченко Александр | Юніори 1997-1998 р.н. | 11 | 23:31 | 01:34 |
6 | 3 | Синюков Сергей | Чоловіки | 11 | 23:32 | 01:35 |
7 | 1 | Дербин Николай | Юнаки 1999 р.н. | 11 | 23:34 | 01:37 |
8 | 2 | Семененко Андрей | Юнаки 1999 р.н. | 11 | 23:36 | 01:39 |
9 | 3 | Овчинников Иван | Юнаки 1999 р.н. | 10 | 22:19 | +круг |
10 | 4 | Житинев Станислав | Чоловіки | 10 | 22:39 | 00:20 |
11 | 4 | Котельников Станислав | Юнаки 1999 р.н. | 10 | 22:51 | 00:32 |
12 | 5 | Перепелица Олег | Юнаки 1999 р.н. | 10 | 23:08 | 00:49 |
13 | 1 | Суслина Алина | Дівчата 1999 р.н. і старші | 10 | 24:14 | 01:55 |
14 | 6 | Мельник-Семенюк Захар | Юнаки 1999 р.н. | 9 | 22:46 | +круг |
15 | 2 | Лукашова Ангелина | Дівчата 1999 р.н. і старші | 8 | 22:23 | +круг |
16 | 3 | Гудзенко Наталья | Дівчата 1999 р.н. і старші | 8 | 22:42 | 00:19 |
17 | 1 | Сердюк Александр | Юнаки 2000-2001 р.н. | 7 | 15:52 | +круг |
18 | 2 | Сухопалов Николай | Юнаки 2000-2001 р.н. | 7 | 15:54 | 00:02 |
19 | 3 | Худяков Николай | Юнаки 2000-2001 р.н. | 7 | 16:08 | 00:16 |
20 | 4 | Лавренко Алексей | Юнаки 2000-2001 р.н. | 7 | 16:09 | 00:17 |
21 | 5 | Михальчук Денис | Юнаки 2000-2001 р.н. | 7 | 16:12 | 00:20 |
22 | 6 | Фесенко Андрей | Юнаки 2000-2001 р.н. | 7 | 16:53 | 01:01 |
23 | 7 | Гранковский Ян | Юнаки 2000-2001 р.н. | 7 | 17:05 | 01:13 |
24 | 8 | Коваленко Алексей | Юнаки 2000-2001 р.н. | 7 | 17:19 | 01:27 |
25 | 9 | Галактионов Дмитрий | Юнаки 2000-2001 р.н. | 7 | 17:26 | 01:34 |
26 | 1 | Храпчинский Эрик | Юнаки 2004-2005 р.н. | 4 | 08:59 | +круг |
27 | 2 | Кабашный Валентин | Юнаки 2004-2005 р.н. | 4 | 09:09 | 00:10 |
28 | 1 | Кухар Никита | Юнаки 2002-2003 р.н. | 4 | 09:12 | 00:13 |
29 | 2 | Ибрагим Сатти | Юнаки 2002-2003 р.н. | 4 | 09:30 | 00:31 |
30 | 3 | Дмитриев Максим | Юнаки 2004-2005 р.н. | 4 | 09:51 | 00:52 |
31 | 3 | Ободец Александр | Юнаки 2002-2003 р.н. | 4 | 09:58 | 00:59 |
32 | 1 | Сухопалова Мария | Дівчата 2004-2005 р.н. | 4 | 10:12 | 01:13 |
33 | 4 | Коваленко Дмитрий | Юнаки 2002-2003 р.н. | 4 | 10:13 | 01:14 |
34 | 4 | Ткачук Петр | Юнаки 2004-2005 р.н. | 4 | 10:38 | 01:39 |
35 | 5 | Назаренко Олег | Юнаки 2002-2003 р.н. | 4 | 11:04 | 02:05 |
36 | 5 | Гриб Даниил | Юнаки 2004-2005 р.н. | 4 | 11:11 | 02:12 |
37 | 6 | Коломак Егор | Юнаки 2002-2003 р.н. | 4 | 11:28 | 02:29 |