Чемпіонат Рівного з велокросу в індивідуальній та груповій гонці на час
Ровно
18.10.2014
Показать все протоколы по ключевому слову (alias): Група 18.10.2014
Протоколы полностью
Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Трасса: Жінки, Молодші юнаки, Чоловіки та юніори, Юнаки старші
+
Ровно
18.10.2014
Показать все протоколы по ключевому слову (alias): Група 18.10.2014
Протоколы полностью
Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Трасса: Жінки, Молодші юнаки, Чоловіки та юніори, Юнаки старші
Место | Место в категории | Имя | Ник | Категория | Кругов | Среднее | Лучшее |
1 | 1 | Стецюк Дмитро | Din | Чоловіки та юніори | 7 | 06:07 | 42:53 |
2 | 2 | Степанюк Сергій | Чоловіки та юніори | 7 | 06:07 | 42:55 | |
3 | 1 | Панасюк Вадим | Юнаки старші | 5 | 06:14 | 31:13 | |
4 | 2 | Полюлюк Богдан | Юнаки старші | 5 | 06:14 | 31:14 | |
5 | 3 | Пилипчук Володимир | Юнаки старші | 5 | 06:15 | 31:15 | |
6 | 3 | Бурченя Юрій | Чоловіки та юніори | 7 | 06:20 | 44:25 | |
7 | 4 | Пастух Антон | Юнаки старші | 5 | 06:25 | 32:05 | |
8 | 4 | Купець Олексій | Чоловіки та юніори | 7 | 06:32 | 45:45 | |
9 | 5 | Тарковський Олексій | Чоловіки та юніори | 7 | 06:34 | 46:00 | |
10 | 1 | Мартинюк Олександр | Молодші юнаки | 3 | 06:45 | 20:15 | |
11 | 5 | Маркевич Олег | Юнаки старші | 5 | 06:51 | 34:15 | |
12 | 6 | Виноградов Олександр | Юнаки старші | 5 | 06:51 | 34:18 | |
13 | 2 | Пилипчук Віталій | Молодші юнаки | 3 | 06:53 | 20:40 | |
14 | 4 | Гудима Олександр | Молодші юнаки | 3 | 06:55 | 20:45 | |
15 | 3 | Соколовський Ілля | Молодші юнаки | 3 | 06:55 | 20:47 | |
16 | 5 | Бондарук Владислав | Молодші юнаки | 3 | 07:00 | 21:00 | |
17 | 7 | Гавор Віталій | Юнаки старші | 5 | 07:03 | 35:19 | |
18 | 1 | Віюк Ольга | YUGO | Жінки | 5 | 07:19 | 36:36 |
19 | 6 | Конопліцький Володимир | Молодші юнаки | 3 | 07:32 | 22:38 | |
20 | 7 | Сименов Дмитро | Молодші юнаки | 3 | 07:37 | 22:52 | |
21 | 2 | Савчук Софія | Жінки | 5 | 07:46 | 38:50 | |
22 | 8 | Чертков Роман | Молодші юнаки | 3 | 08:00 | 24:00 | |
23 | 9 | Раковський Віктор | Молодші юнаки | 3 | 08:05 | 24:15 | |
24 | 10 | Космацький Андрій | Молодші юнаки | 3 | 08:08 | 24:25 | |
25 | 3 | Маркевич Олена | Жінки | 5 | 08:09 | 40:45 | |
26 | 8 | Франчук Андрій | Юнаки старші | 5 | 08:12 | 41:00 | |
27 | 4 | Гайдук Анастасія | Жінки | 5 | 08:14 | 41:14 | |
28 | 11 | Каштуров Богдан | Молодші юнаки | 3 | 08:21 | 25:05 | |
29 | 12 | Сич Дмитро | Молодші юнаки | 3 | 08:22 | 25:07 | |
30 | 13 | Андрійчук Микола | Молодші юнаки | 3 | 08:59 | 26:58 | |
31 | 14 | Степанюк Роман | Молодші юнаки | 3 | 08:59 | 26:59 | |
32 | 15 | Комчук Антон | Молодші юнаки | 3 | 09:02 | 27:08 | |
33 | 16 | Варварук Роман | Молодші юнаки | 3 | 09:09 | 27:28 | |
34 | 17 | Бондарук Володимир | Молодші юнаки | 3 | 09:10 | 27:30 | |
35 | 18 | Морозюк Дмитро | Молодші юнаки | 3 | 11:30 | 34:30 |