xcm "Осінь в Сабарові" 2021
Вінниця
24.10.2021
Протоколы полностью
Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Трасса: 1. Чоловіки OPEN (3 години), 2. Чоловіки 35+ (3 години), 3. Жінки OPEN (3 години)
Трасса: 4. Початківці OPEN (2 години), 5. Юнаки
+
Вінниця
24.10.2021
Протоколы полностью
Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Трасса: 1. Чоловіки OPEN (3 години), 2. Чоловіки 35+ (3 години), 3. Жінки OPEN (3 години)
Место | Место в категории | Имя | Категория | Кругов | Лучшее | Среднее |
1 | 1 | Ванжула Петро | 1. Чоловіки OPEN (3 години) | 6 | 28:51,00 | 30:00,33 |
2 | 4 | Целуйко Антон | 1. Чоловіки OPEN (3 години) | 5 | 28:52,00 | 31:39,00 |
3 | 3 | Соколовский Сергей | 1. Чоловіки OPEN (3 години) | 6 | 29:21,00 | 33:00,83 |
4 | 5 | Соколов Дима | 1. Чоловіки OPEN (3 години) | 5 | 29:43,00 | 32:05,40 |
5 | 2 | Ванжула Сергій | 1. Чоловіки OPEN (3 години) | 6 | 29:54,00 | 31:50,17 |
6 | 6 | Мацеплюк Максим | 1. Чоловіки OPEN (3 години) | 5 | 30:31,00 | 32:36,20 |
7 | 7 | Певнев Игорь | 1. Чоловіки OPEN (3 години) | 5 | 31:12,00 | 34:17,80 |
8 | 8 | Омелянчук Дмитро | 1. Чоловіки OPEN (3 години) | 5 | 32:09,00 | 35:21,20 |
9 | 10 | Залевський Сергій | 1. Чоловіки OPEN (3 години) | 5 | 33:00,00 | 35:44,40 |
10 | 12 | Калуцький Богдан | 1. Чоловіки OPEN (3 години) | 5 | 33:00,00 | 37:25,80 |
11 | 18 | Шилов Евгений | 1. Чоловіки OPEN (3 години) | 2 | 33:10,00 | 33:49,00 |
12 | 3 | Денисов Кирил | 2. Чоловіки 35+ (3 години) | 5 | 33:10,00 | 34:12,80 |
13 | 1 | Навроцький Андрій | 2. Чоловіки 35+ (3 години) | 5 | 33:15,00 | 33:51,20 |
14 | 2 | Расько Іван | 2. Чоловіки 35+ (3 години) | 5 | 33:19,00 | 33:56,40 |
15 | 4 | Смаглий Андрей | 2. Чоловіки 35+ (3 години) | 5 | 33:22,00 | 35:28,00 |
16 | 8 | Балаж Іван | 2. Чоловіки 35+ (3 години) | 4 | 33:41,00 | 39:38,75 |
17 | 5 | Матищук Сергій | 2. Чоловіки 35+ (3 години) | 5 | 33:54,00 | 36:53,80 |
18 | 9 | Савінов Ян | 1. Чоловіки OPEN (3 години) | 5 | 33:56,00 | 35:27,80 |
19 | 7 | Траченко Юрий | 2. Чоловіки 35+ (3 години) | 5 | 34:39,00 | 38:21,80 |
20 | 16 | Медведєв Іван | 1. Чоловіки OPEN (3 години) | 4 | 35:22,00 | 40:07,25 |
21 | 14 | Шиліжинський Володимир | 1. Чоловіки OPEN (3 години) | 5 | 35:23,00 | 39:52,60 |
22 | 11 | Мацеплюк Руслан | 1. Чоловіки OPEN (3 години) | 5 | 35:35,00 | 36:15,40 |
23 | 6 | Іванюк Сергій | 2. Чоловіки 35+ (3 години) | 5 | 35:36,00 | 37:32,00 |
24 | 1 | Сугакова Оксана | 3. Жінки OPEN (3 години) | 5 | 37:00,00 | 37:29,80 |
25 | 2 | Летикова Ирина | 3. Жінки OPEN (3 години) | 4 | 37:12,00 | 39:44,25 |
26 | 15 | Громов Алекс | 1. Чоловіки OPEN (3 години) | 5 | 37:32,00 | 40:06,20 |
27 | 13 | Сошенко Александр | 1. Чоловіки OPEN (3 години) | 5 | 37:54,00 | 38:17,00 |
28 | 9 | Карачёв Константин | 2. Чоловіки 35+ (3 години) | 4 | 40:14,00 | 40:50,25 |
29 | 3 | Новоженина Марина | 3. Жінки OPEN (3 години) | 4 | 40:40,00 | 42:32,25 |
30 | 17 | Андрущак Сергій | 1. Чоловіки OPEN (3 години) | 4 | 42:04,00 | 43:58,25 |
31 | 5 | Дяченко Вікторія | 3. Жінки OPEN (3 години) | 4 | 42:28,00 | 47:18,25 |
32 | 4 | Опанасенко Елена | 3. Жінки OPEN (3 години) | 4 | 42:37,00 | 43:40,50 |
33 | 10 | Нагорняк Дмитро | 2. Чоловіки 35+ (3 години) | 4 | 42:50,00 | 44:51,50 |
34 | сход | Фігурний Олександр | 2. Чоловіки 35+ (3 години) | 1 | 51:42,00 | 51:42,00 |
35 | 6 | Savinova Iryna | 3. Жінки OPEN (3 години) | 3 | 55:19,00 | 57:22,00 |
Трасса: 4. Початківці OPEN (2 години), 5. Юнаки
Место | Место в категории | Имя | Категория | Кругов | Лучшее | Среднее |
1 | 1 | Обухівський Володимир | 5. Юнаки | 4 | 23:43,00 | 26:58,75 |
2 | сход | Гаврилюк Микола | 5. Юнаки | 2 | 23:43,00 | 24:37,50 |
3 | 1 | Йолтуховський Олег | 4. Початківці OPEN (2 години) | 5 | 23:45,00 | 24:30,40 |
4 | 2 | Ржепко Ілля | 5. Юнаки | 4 | 24:51,00 | 27:50,00 |
5 | 3 | Семененко Игорь | 4. Початківці OPEN (2 години) | 4 | 26:24,00 | 28:16,75 |
6 | 2 | Лазоренко Олександр | 4. Початківці OPEN (2 години) | 4 | 26:40,00 | 27:30,00 |
7 | 4 | Спасяк Дмитро | 4. Початківці OPEN (2 години) | 4 | 27:14,00 | 29:13,00 |
8 | 8 | Шепарський Роман | 4. Початківці OPEN (2 години) | 4 | 28:43,00 | 31:23,75 |
9 | 6 | Самохин Павел | 4. Початківці OPEN (2 години) | 4 | 29:10,00 | 30:17,25 |
10 | 5 | Филатович Владимир | 4. Початківці OPEN (2 години) | 4 | 29:24,00 | 29:33,50 |
11 | 7 | Сахно Игорь | 4. Початківці OPEN (2 години) | 4 | 29:28,00 | 30:51,25 |
12 | 9 | Kukhar Ruslan | 4. Початківці OPEN (2 години) | 4 | 29:55,00 | 32:05,75 |
13 | 10 | Фатєєв Артем | 4. Початківці OPEN (2 години) | 3 | 33:26,00 | 34:25,00 |
14 | 3 | Дмитрик Олександр | 5. Юнаки | 3 | 33:54,00 | 35:10,33 |
15 | 11 | Єрмаков Максим | 4. Початківці OPEN (2 години) | 2 | 42:46,00 | 51:39,50 |